Правила перебування дітей в таборі
«LEGENDA в УКРАЇНІ»
1. Загальні положення
1.1. Дані правила визначають порядок перебування дитини в закладі по організації дитячих канікул в готелі (далі Закладі), права і обов'язки Закладу у відношенні дитини на період перебування на території Закладу (період надання пакету послуг).

1.2. В закладі по організації дитячих канікул в таборі «Legenda в Україні» приймаються діти віком від 7 до 18 років включно, які не мають медичних протипоказань.

1.3. Кожна дитина повинна усвідомлювати, що вона їде в дитячий колектив і повинна дотримуватись правил, що встановлені в даному колективі. Приїзд дитини в Заклад по організації дитячих канікул табір «Legenda в Україні», вважається згодою дитини та її батьків на виконання правил, що встановлені в дитячому закладі.

2. Правила підготовки дитини до приїзду в заклад по огранізації дитячих канікул табір «Legenda в Україні»
2.1. Кожні батьки повинні підготувати свою дитину до поїздки в Заклад: ознайомити його з Правилами перебування дитини в Закладі, перевірити його особистий одяг та речі, наявність пляжних рушників, які повинні бути чистими.

2.2. Батьки повинні налаштувати дитину на активний і колективний відпочинок в Закладі.

3. Правила перебування в закладі по організації дитячих канікул таборі «Legenda в Україні»
3. 1. По приїзду дітей в табір, формуванні груп, по можливості (при наявності таких) відбувається за віком, з урахуванням побажань дитини.

3.2. Кожна дитина (підліток) зобов'язана пройти інструктаж по техніці безпеки і дотримуватись всіх встановлених в Закладі правил. В тому числі: правила протипожежної безпеки, правила проведення купань, екскурсій, автобусних поїздок, походів і т.д. Інструктаж з дітьми табір проводить в першу годину по приїзду групи.

3.4. Кожна дитина повинна дотримуватись загальних санітарно-гігієнічних норм, особисту гігієну (вмиватися, зачісуватися, приймати душ, одягатись за погодою і т.д.).

3.5. Дитина (підліток) зобов'язаний знаходитись разом із групою і брати участь в житті колективу Закладу.

3.6. Вихід за територію Закладу категорично заборонено. Допускаються виходи груп з керівником і погоджені з директором Закладу проведення заходів (походи, екскурсії, багаття) у супроводі старшого.

3.8. У випадку погіршення самопочуття дитина зобов'язана повідомити керівника і звернутись до лікаря Закладу.

3.9. Кожна дитина зобов'язана дбайливо відноситись до особистого майна, майна інших дітй і майна Закладу. Батьки і довірені особи несуть відповідальність у випадку нанесення їх дитиною збитків чи шкоди (матеріальної, фізичної і моральної) з наступною матеріальною компенсацією. Цінні речі дитина може зберігати за власним бажанням в камері схову (сейфі) Закладу. За збереження особистих речей дитина несе відповідальність самостійно. Ні табір, ні туристична фірма за втрачені речі, що не здані в сейф – відповідальності не несуть.

Адміністрація створює умови для зберігання речей і не несе відповідальності за їх втрату.

3.10. Забороняється залишати номер, в який був розподілена дитина при заїзді в Заклад, вночі без видимих на це причин.

3.11. Кожна дитина зобов'язана дотримуватися правил поведінки в громадських місцях (лихослів'я, моральна і фізична образа особистості, розпалювання національної ворожнечі не допускається).

3.12. Кожна дитина (підліток) повинна дбайливо ставитись до оточуючої природи – зеленим насадженням на території Закладу, дотримуватися чистоти.

4. Заборонено мати при собі:
4.1. Зброю усіх видів, в тому числі газову, холодну: горючі і вибухові речовини, ножі і гострі предмети, за виключенням предметів для шиття та особистої гігієни.

4.2. Предмети самооборони (електрошокові, газові прилади, резинові кийки та інші).

4.3. Піротехнічні іграшки (пітарди, вертушки та інші), травмо небезпечне обладнання (скейти, роликові ковзани, самокати і т.п.) та іграшки, що стріляють пластмасовими кулями.

4.4. Швидкопсувні продукти, сигарети, запальнички, сірники і будь-які види алкоголю.

4.5. Сильнодіючі ліки. За необхідності застосування таких ліків батьки повинні передати їх вихователю і повідомити умови/графік прийому.

4.6. Друковану, аудіо/відео/комп'ютерну продукцію, що містить пропаганду безкультурної поведінки, насилля і порнографії.

4.7. Адміністрація Закладу залишає за собою право вилучення громадсько-небезпечних предметів і зберігання їх до кінця перебування в Закладі дитини. Спроба отримати (купити, «дістати») вищевказані заборонені речі, а також виявлення їх у дитини в Закладі буде вважатися противоправною дією.

5. Правила відрахування дитини із закладу
5.1. Адміністрація має право відрахувати дитину із Закладу за рахунок батьків і/або в їх супроводженні по наступним причинам:

Грубе порушення заходів власної безпеки, поручення режиму, самовільний відхід з території закладу чи із корпусу після відбою, самовільне купання чи неодноразове порушення правил поведінки на воді, порушення правил пожежної безпеки, електробезпеки.

Крадіжки, вимагання, погрози, нанесення моральних чи фізичних збитків зі сторони дитини по відношенню до інших дітей.

Нанесення значного умисного матеріального збитку Закладу.

Вживання спиртних напоїв (включаючи пиво та слабоалкогольні напої), наркотичних засобів, куріння.

Розповсюдження і пропаганда куріння, пияцтва, наркотиків, а також розпусна і некультурна поведінка, лихослів'я, грубість педагогам, нанесення будь-яких тілесних пошкоджень іншим особам.

Вчинення дій, які несуть загрозу життю чи здоров'ю людей (співробітників закладу, дітей та інших).

5.2. Вожатий, в присутності дитини повідомляє батьків (законного представника) про системні порушення дитиною вищевказаних правил і попереджає про відрахування з закладу.

5.3. При відрахуванні дитини з табору по ініціативі Адміністрації закладу компенсація невикористаних днів не проводиться.

5.4. За причинені збитки майну Закладу відповідальність несуть батьки дитини в установленому законом порядку. Депозит готелю складає 500 гривень і повертається в день від'їзду без видимих порушень.

Ознайомлений і зобов'язуюсь донести правила перебування дітей в таборі «Legenda в Україні» моїй дитині (групі дітей)
Made on
Tilda